Integracje z hurtowniami – jaka platforma najlepsza?

integracje sklepu internetowego

Do dyspozycji jest sporo platform oferujących integracje z hurtowniami, dzięki czemu każdy właściciel e-sklepu znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, a więc dostosowanego do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Z całą pewnością niezwykle ważną kwestią przy wyborze platformy jest zwrócenie uwagi na szybkość i bezproblemowość integracji z wybranymi hurtowaniami online. Jakie zatem mamy możliwości i dlaczego platforma Sky-Shop.pl cieszy się największą popularnością?

Integracja sklepu z hurtownią – na którą platformę się zdecydować?

Liczba gotowych platform oferujących możliwość integracji sklepu z hurtowniami online jest bardzo duża. Trzeba jednak liczyć się z tym, że oferta wielu z nich jest stosunkowo uboga, jeśli chodzi o liczbę dostępnych zintegrowanych hurtowni. W RedCart.pl mamy zaledwie ok. 60 hurtowni, w cStore.pl więcej bo 100 zintegrowanych hurtowni, w IAI Shop tylko 20, a w sStore.pl do dyspozycji są około 35 zintegrowane hurtownie. Liderem na rynku jest platforma Sky-Shop.pl, która może pochwalić się ponad 183 hurtowniami. Jest to zarazem platforma, która posiada największą ilość zintegrowanych hurtowni w Polsce, których zresztą cały czas przybywa na liście. Co więcej, klienci mogą liczyć na zaawansowaną konfigurację swojego sklepu internetowego z wybranymi hurtowniami online, czyli dokładanie określić zasady integracji produktowej. Ten zaawansowany mechanizm integracji z hurtowniami automatycznie pobiera dostępne bazy produktów z hurtowni wraz z wszystkimi danymi. Aktualizacje danych odbywają się codziennie, co w żadnym stopniu nie zaburza funkcjonowania sklepu. Aktualizowane są również stany magazynowe, dzięki czemu zarówno przedsiębiorąca, jak i klienci mają aktualne informacje o dostępności wybranych produktów. Koniec z problemem zamówienia towarów przez klienta i brakiem ich na magazynie. Jest to ogromna oszczędność czasu i gwarancja zawsze aktualnej oferty produktów.

Oszczędność czasu i pieniędzy

W przypadku platformy Sky-Shop.pl nie trzeba tracić czasu na ręczne dodawanie produktów, gdyż gotowe produkty wraz ze zdjęciami, opisami, i danymi technicznymi można pobrać i mieć w swoim sklepie online już w przeciągu kilkunastu minut. Nie ma znaczenia to, czy chodzi o setki produktów czy też o kilkutysięczną bazę produktów. Z hurtowniami internetowymi można współpracować w modelu dropshipping, co jest kolejną możliwością zaoszczędzenia niemałych pieniędzy. Wprowadzenie tego modelu sprzedaży zajmuje dosłownie chwilę, dzięki czemu bardzo szybko można obniżyć koszty prowadzenia e-sklepu. Od tej pory to hurtownia będzie zajmować się realizacją i wysyłką zamówionego przez klientów towaru.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*